RSS

Dávajte si pozor, ako parkujete v Rusku – časť 2

21 mar

A máme tu druhú časť a opäť ďalšie tri videa, od skupinky ľudí, ktorý bojujú proti, často “arogantným” vodičom, pretože väčšinou vedome porušujú zákazy parkovania.

Či to už je státie na prechode pre chodcov, alebo parkovanie na zástavkách autobusov.

Vynaliezavosť firiem, ktoré si privlastňujú parkovacie miesta, nepozná hranice. Blokovanie parkovacieho miesta kužeľmi, zátarasami, alebo obyčajnou páskou, natiahnutou od stĺpu po stĺp. Jazda autom cez park pre chodcov a deti, pretože na semafore je červená a rada áut je dlhá.

Vodiči sú naozaj vynaliezavý, to sa nedá všetko popísať to je nutné vidieť. Poďme teda priamo na to.

Škoda, že takéto priestupky musia riešiť obyčajný ľudia, skupinka ľudí. Je smutné, že polícia s tým často krát nič nerobí. Na jednej strane, byť policajtom v tejto krajine, je dosť ťažké. Prepáčte opravím sa, stať sa policajtom je normálne, ako v každej krajine, ale presadiť svoju vôľu a presvedčenie, ktoré vyplýva z ich práce je v tej krajine ťažké. Keďže tam vládne korupcia, tak ako všade na zemi, ale tam vedú krajinu, niekoľko vplyvných ľudí, ktorý majú svoje kontakty všade. A presadiť svoj názor, alebo dať pokutu, niekomu, kto má nové Bentley, je asi ťažké, lebo zajtra môže prísť dotyčný v lepšom prípade, len o prácu.

Keďže, nie všetci ľudia si uvedomujú riziká, ktoré podstupujú policajti, tak berú spravodlivosť do vlastných rúk, čo sa im môže v zlý deň a v zlú hodinu, vypomstiť. Aj napriek tomu, verím, že vo svojej kampani, proti zlému parkovaniu vytrvajú aj naďalej a budú pripomínať ostatným okolo seba, aby sme boli voči sebe už keď nič iné, tak aspoň trošku viac “ľudský”.

V prvej časti som pozabudol dať link na oficiálnu stránku, tohto boja proti zlému parkovaniu. Napravujem svoju chybu a stránku nájdete na tomto odkaze.

Podobné videa:

Dávajte si pozor, ako parkujete v Rusku – časť 1

Reklamy
 
Pridaj komentár

Posted by na 21. marca 2012 in Surfujem

 

Značky: ,

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: